Savanoriškas darbas

Traku globos ir socialiniu paslaugu centras

Savanoriškas darbas – tai galimybė kiekvienam, nepriklausomai nuo lyties, tautybės, religinių bei politinių įsitikinimų, amžiaus ir sveikatos, panaudoti savo sugebėjimus ir patirtį, realizuoti savo pomėgius, įgyti naujų žinių bei įgūdžių, susirasti naujų draugų, tapti reikalingu kitiems, gerai praleisti laisvalaikį, įsitraukti į darbą ir dalyvauti visuomenės gyvenime, keičiant jį pagal bendruomenės poreikius.             
         Trakų globos ir socialinių paslaugų centras nuolat ieško entuziastingų, kūrybingų, darbščių asmenų, norinčių įsitraukti į veikiančią savanorių komandą. Savanoriais gali tapti asmenys, grojantys muzikos instrumentais, mokantys fotografuoti, atlikti paprastus dizaino darbus, mokyti lankytojus kokios nors veiklos (šokio, jogos, rankdarbių, keramikos, dailės, medžio darbų ir pan.) ar tiesiog mėgstantys ir norintys bendrauti. Yra galimybės savanoriauti organizuojant ir vykdant įvairias paramos rinkimo akcijas, organizuojant kitus renginius, teikiant pagalbą negalios ištiktiems žmonėms.                  
        Laukiame neabejingų, laisvą minutėlę norinčių įprasminti, pagelbėjant kasdienėje Trakų globos ir socialinių paslaugų centro veikloje, žmonių.           
          Savanoriai kviečiami talkinti nuolat, iš anksto suderinus susitikimo laiką.
      

Norintieji tapti Trakų globos ir socialinių paslaugų centro savanoriais, turi susiekti su Virginija Narkevičiene, tel. 8-528-55056